Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

adidas prezentuje kolekcję Samba.

2014-03-27

adidas prezentuje kolekcję Samba - korki inspirowane Brazylią, które mają celebrować bogactwo kolorów i entuzjazm gospodarzy Mistrzostw Świata. Po raz pierwszy, jako część kolekcji Samba, adidas wypuścił dwa zupełnie nowe buty piłkarskie aż w dwóch z czterech segmentów - adizero™ f50 i 11pro.

Kolekcję uzupełniają znane już modele predator® oraz nitrocharge™ w krzykliwych, ekscytujących kolorystykach. Każdy but ma swoją odrębną tożsamość i jest wyposażony w najnowocześniejsze technologie, aby inspirować nową generację piłkarzy.

Debiut kolekcji Samba to również start kampanii “all in or nothing” na Mistrzostwa Świata FIFA 2014 w Brazylii™. Mundial to największe wydarzenie na świecie i platforma, na której hasło „graj albo odpuść” będzie przesłaniem dla najlepszych drużyn świata. W kampanii wystąpi cała drużyna gwiazd adidas –od Leo Messiego i Oscara po Daniego Alvesa i Mesuta Oezila.

nitrocharge™


nitrocharge™, but pełen energii, stworzony dla piłkarzy nowej generacji, w którym grają m.in. Dani Alves i Ezequiel Lavezzi, ma teraz nowy, limonkowo-zielony kolor. To but stworzony dla piłkarza, który jest silnikiem napędowym swojej drużyny i nie odpuszcza żadnego sprintu czy wślizgu, dodając swojej drużynie energii. Dlatego za butem Samba nitrocharge™ stoi hasło “daj maksa albo daj spokój”. Dzięki unikalnemu paskowi ENERGYSLING™ w górnej części cholewy wspiera zmianę kierunku biegu i precyzję ruchów, by zagrania były bardziej precyzyjne. Technologia ENERGYPULSE™ w podeszwie buta zapewnia dodatkowy zastrzyk energii przy sprintach. Dzięki temu korki nitrocharge™ sprawiają, że gra tych najwaleczniejszych piłkarzy na boisku nabiera nowego wyrazu.

adizero™ f50

Nowe, błękitne adizero™ f50, zawsze poszukiwane przez najszybszych zawodników świata, takich jak Leo Messi, Lucas Moura czy Gareth Bale, teraz przekonują ich, by grali zgodnie z hasłem „leć albo giń”. adizero™ f50 to czysta inżynieria precyzyjna, której każdy aspekt ma jeden cel – sprawić, by zawodnik był jak najszybszy na boisku. Służy temu SPEEDTRAXION – nowy sposób ułożenia korków w podeszwie, który zapewnia maksymalną akcelerację i ułatwia zmiany kierunku. Kolejna nowinka to SPEEDFOIL, rewolucyjny materiał, który łączy w sobie lekkość, delikatność i wytrzymałość, zapewniając przy tym doskonałą asekurację stopy. To wszystko sprawia, że dzięki Samba adizero™ f50 najlepsi zawodnicy świata w Brazylii będą jeszcze szybsi.

predator® Lethal Zones

Przyciągająca wzrok różowa kolorystyka Samba predator® Lethal Zones, wybrana przez Oscara, Mesuta Oezila i Xaviego, idealnie oddaje hasło „bądź myśliwym albo zwierzyną”. Wyposażone w pięć Stref Zagrożenia, korki zapewniają perfekcyjną kontrolę piłki, przyjęcie, precyzję i moc.
 
11pro

Luksusowa, ciemnopurpurowa kolorystyka nowych Samba 11pro mówi „rządź albo poddaj się” ustami takich gwiazd jak Philipp Lahm, Hernanes czy Frank Lampard. Najwyższej jakości, najdelikatniejsza i najlżejsza skóra Taurus zapewnia idealne dopasowanie, komfort i czucie piłki. Nowa cholewa i konstrukcja buta pozwala jeszcze lepiej rozkładać nacisk stopy na but, a dodatkowy korek w podeszwie zapewnia jeszcze lepszą przyczepność i akcelerację. Dzięki temu 11pro pozostają najlepszą propozycją dla piłkarzy kompletnych.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: