Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Kolekcja wiosna/lato 2016 Columbii już w Polsce

2016-04-11

Columbia, światowy lider w dziedzinie projektowania, tworzenia, marketingu i dystrybucji odzieży, obuwia, akcesoriów i sprzętu do użytku pod gołym niebem, prezentuje nową, wiosenno-letnią kolekcją 2016.

Odzież marki Columbia wyróżniają własne, innowacyjne technologie odpowiadające na najważniejsze potrzeby osób aktywnie spędzających czas na świeżym powietrzu: bycia suchym (technologie OutDry, Omni-TECH™ i Omni-WICK™) oraz bycia chronionym (technologie Omni-SHIELD™, Omni-SHADE™ oraz Omni-Freeze).
Odzież marki wyróżnia wyjątkowy styl i wygoda gwarantowana przez zastosowanie najwyższej klasy technologii, takich jak membrana Omni-TECH™, która chroni przed wilgocią i niesprzyjającymi czynnikami atmosferycznym oraz technologia Omni-WICK™ gwarantująca uczucie chłodu i przyjemnej suchości. Wyjątkowe w odzieży Columbia jest również zastosowanie technologii Omni-SHADE™ zapewniającej maksymalną ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych oraz powłoki Omni-SHIELD™ zabezpieczającej przed wilgocią i poplamieniem bez utraty miękkości materiału.

W asortymencie marki Columbia znajduje się również multisportowe, lekkie i nowoczesne obuwie męskie, damskie i dziecięce. Dzięki zastosowaniu technologii OutDry®, gwarantującej oddychalność i wodoodporność oraz Techlite™ i Omni-Grip™ zapewniającym zwiększoną amortyzację i lepszą przyczepność, buty marki Columbia są najlepszym wyborem dla osób uprawiających aktywność fizyczną na świeżym powietrzu, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Od początku marca, dostępna w sprzedaży jest również najnowsza, innowacyjna technologia przeciwdeszczowa marki Columbia Sportswear – OutDry Extreme. Dla polskich klientów, produkt ten dostępny jest jeszcze jedynie online.

Od swojej premiery, OutDry Extreme zbiera pochwały od światowych mediów. Portal Gear Institute nazwał tę technologię „największym postępem w technologii przeciwdeszczowej od lat”, Outside Magazine: „najlepiej oddychającą kurtką przeciwdeszczową, jaką testowali od lat”, a TrekTechBlog.com stwierdził, że jest to „prawdziwa rewolucja. To może być ostatnia kurka, jaką kupisz”.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: