Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Neymar prezentuje Nike Hypervenom Liquid Diamond – blask najwyższej klasy

2015-01-30

Nike Football zaprezentowało najnowszą broń gwiazdy brazylijskiego futbolu Neymara Jr. – Hypervenom Liquid Diamond. Model wyróżnia się przede wszystkim połyskiem, nawiązującym do blasku najcenniejszego z kamieni szlachetnych.

Jedną z inspiracji dla modelu był wspólny tatuaż, który posiada Neymar oraz jego siostra Rafaella. Na ramionach obojga z rodzeństwa uwieczniony został diament, podpisany w przypadku Neymara określeniem sorella, czyli siostra, zaś w przypadku Rafaelli – fratello – brat. Nie ulega wątpliwości, iż rodzina stanowi istotną część życia brazylijskiego napastnika – podobnie jak futbol.

– Diament to wyjątkowy i unikalny kamień, dokładnie taki, jak moje relacje z siostrą. Dlatego postanowiliśmy wyrazić je w formie wspólnego tatuażu – mówi Neymar – Ten szlachetny minerał jest wyjątkowo piękny, a przy tym zachwyca prostotą. To także wyróżniający się klejnot, zawsze przyciągający uwagę – dodaje.

Również Neymar koncentruje na sobie uwagę tłumów – zarówno na boisku, jak i poza nim. Wyzwaniem dla zespołu projektowego Nike było więc opracowanie butów, które wzbudzałyby podobne zainteresowanie. W 2013 r. Brazylijczyk zaprezentował premierową edycję Hypervenomów w Rio de Janeiro. Następnego lata przedstawił ich złotą odsłonę. Obecnie Neymar rozpoczyna ósmy rok jako sportowiec Nike – to idealny moment na debiut jego nowych Hypervenom Liquid Diamond.

– Podczas prac projektowych skupiliśmy się na stylu gry i osobowości Neymara – mówi Max Blau, Vice President Nike Football Footwear – Jego atak wyróżnia się niesamowitą płynnością, kojarzącą się z wodą opływającą kamienie. To powiązanie zainspirowało nas do stworzenia estetyki ciekłego diamentu na całej długości cholewki – dodaje.

Wierzch nowych Hypervenom wykonany został w technologii NikeSkin, by jeszcze bardziej podkreślić żywą kolorystykę. Projektanci Nike eksperymentowali tez z różnego rodzaju metalicznymi odcieniami, uzyskując finalnie prawdziwie szlachetny efekt. Jego uzupełnieniem są kolorowe akcenty, podkreślające ciekawą osobowość Neymara.
– Pełna energii estetyka to zdecydowany wyróżnik nowych Hypervenom. Myślę, ze udało nam się odzwierciedlić w niej mój żywiołowy charakter – dodaje Neymar.

Nike Hypervenom Liquid Diamond będą dostępne w sprzedaży poprzez aplikację Nike Football od 26 stycznia br. oraz na Nike.com już 28 stycznia.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: