Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Technologie

TomTom Touch - poznaj skład swojego ciała

07-09-2016

TomTom (TOM2) ogłosił dziś wprowadzenie pierwszego na rynku monitora aktywności, który łączy analizę składu ciała, śledzenie kroków i snu oraz całodzienną kontrolę tętna, a to wszystko bezpośrednio z nadgarstka. Po naciśnięciu przycisku, TomTom Touch zmierzy procent tkanki tłuszczowej oraz masy mięśniowej ciała, aby móc znaleźć odpowiedź na pytanie: „Czy to co robię pomaga mi osiągnąć zamierzony cel?”
więcej

Garmin - nowości z sektora marine

18-02-2016

Firma Garmin wprowadziła do swojej oferty szereg innowacyjnych rozwiązań do zastosowania na wodzie. Urządzenia premierę miały na międzynarodowych targach Miami Boat Show (12-15 lutego 2016 r.). Zaprezentowana została między innymi seria eleganckich, wielofunkcyjnych wyświetlaczy GPSMAP® 8400 z zaawansowanymi funkcjami nawigacyjnymi i regatowymi, które zapewniają pełną integrację systemu pokładowego.
więcej

TomTom rewolucjonizuje rynek kamer dla osób aktywnych

30-04-2015

TomTom (Tom2) wprowadził na rynek nową kamerę dla osób aktywnych, TomTom Bandit, która umożliwia łatwe oraz szybkie nagrywanie i dzielenie się filmami. Użytkownicy nie muszą czekać kilku godzin, żeby zgrać pliki i odpowiednio je posortować, bo edytowanie nagrań i dzielenie się nimi jest możliwe już kilka chwil po zarejestrowaniu aktywności. Teraz, dzięki TomTom, możesz pochwalić się swoimi umiejętnościami.
więcej

Rewolucja technologiczna wkracza do klubów fitness

05-06-2014

Aplikacje na smartfony mierzące aktywność fizyczna to jedynie początek rewolucji technologicznej, jaka nadchodzi w  obszarze dbania o zdrowie i kondycję fizyczną. Do Polski wchodzi nowa sieć klubów – CityFit. Rzeszowianie, a wkrótce także mieszkańcy innych miast, będą mogli jako pierwsi w Polsce skorzystać z unikalnych rozwiązań oferowanych przez nową sieć.
więcej

Nike prezentuje narzędzie: Przegoń niepogodę

23-12-2012

Najnowsza, zimowa kolekcja Nike została przygotowana specjalnie z myślą o niekorzystnych warunkach pogodowych. Wykorzystane w niej technologie, tj. Hyperwarm, Dri-FIT czy Denier Differential gwarantują sportowcom poczucie ciepła i suchości bez względu na to czy przemierzają pokryte śniegiem zbocza górskie czy udają się na siłownię.

więcej

Nike prezentuje technologię All Conditions Control

04-10-2012

Opracowana przez projektantów Nike nowa technologia ACC obecną we wszystkich modelach butów piłkarskich umożliwia zachowanie niezmiennego poziomu przyczepności, czucia i kontroli nad piłką bez względu na panujące warunki pogodowe.
więcej

Powłoka Impranil® Bayer MaterialScience - innowacja w obuwiu do biegania i odzieży sportowej adidas

24-07-2012

Sportowcy na całym świecie spędzili mnóstwo czasu na przygotowaniach do letnich wydarzeń sportowych. Nie jest tajemnicą, że odniesienie sukcesu na najważniejszej, światowej imprezie sportowej zależy przede wszystkim od długości i intensywności treningu sportowca. Do tego, by biegacz osiągnął szczyt formy potrzeba więcej niż wydajnej techniki; ważne są również naturalny ruch i wygodnie dopasowany but.
więcej

Mądry trening czyni mistrza

26-04-2012

W odniesieniu do sportu takie powiedzenie byłoby bardziej trafne. Dziś już bowiem wiemy, że wyciskanie z siebie ostatniej kropli potu podczas ćwiczeń nie zawsze przynosi efekty. Trzeba dobrze poznać swój organizm i dawkować mu wysiłek rozsądnie. Na tej filozofii opiera się całkowicie innowacyjny system grupowego monitoringu pracy serca-IQniter Powered by Suunto.
więcej

iConcept by Bh Fitness

01-03-2012

Co roku pojawiają się co raz to nowsze pomysły na urozmaicenie domowego treningu. Nie wystarczy już tylko zwykły rower czy bieżnia ustawione w salonie przed TV, potrzeba czegoś więcej… Dlatego naprzeciw oczekiwaniom rynku wyszła firma BH Fitness wspólnie z Apple. Owocem tej współpracy jest wprowadzenie w 2012 roku serii urządzeń fitness wyposażonych w  motywacyjne i interaktywne wyświetlacze oparte na technologii produktów Apple.  To nowy pomysł na połączenie treningu z zabawą lub .. pracą.
więcej

Wkrótce nowa strona HES

29-02-2012

Nowy rok, świeższe spojrzenie i jeszcze lepsze pomysły… Z myślą o swoich Klientach firma HES postanowiła odświeżyć szatę graficzną strony internetowej  i sprawić, by była bardziej przyjazna i czytelna. Zmiany będą dotyczyć zarówno grafiki jak i sposobu przeglądania i prezentacji oferty. Zapraszamy do odwiedzenia www.hes.pl
więcej
Liczba pozycji: 57
 
[1] 2 3 4 ...
  Stron: 6