Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Nike prezentuje nowe wyjazdowe stroje reprezentacji Holandii i Francji w piłce nożnej

2012-02-27

Nowe wyjazdowe stroje, podkreślające holenderską potęgę oraz francuską elegancję, wykonane są z najbardziej ekologicznych materiałów w historii piłki nożnej.

Stroje wyjazdowe reprezentacji Holandii utrzymane są w subtelnej czarnej stylistyce, która doskonale oddaje wyjątkowy styl i siłę holenderskiego futbolu.


Wyjazdowa koszulka ma klasyczny czarny kolor, podkreślający siłę oraz nieustępliwość holenderskiej reprezentacji. Dodatkowo, z prawej strony koszulki znajduje się prostokątna naszywka, w klasycznym, pomarańczowym kolorze, kojarzącym się z reprezentacją Holandii i nawiązującym do kolorystyki stroju domowego.

Na wewnętrznej stronie koszulki, na wysokości karku, umieszczono grafikę z hasłem: „Meesters Nieuwe” („Nowi Mistrzowie”). Jest to swoisty hołd oddany sławnym holenderskim artystom, tworzącym w XVII wieku, m.in. Rembrandtowi oraz Vermeerowi, którzy dzięki swojej kreatywności i kunsztowi stworzyli własną historię. To hasło odnosi się również do utalentowanej reprezentacji Holandii, której pełni energii zawodnicy mają szansę stworzyć nowy rozdział i wraz z wielkimi artystami pozostać na zawsze w pamięci. Spodenki strojów wyjazdowych oraz, zapewniające zawodnikom większą amortyzację, komfort, mobilność i ochronę, getry również są koloru czarnego, dopełniając i nadając całemu kompletowi odważny wygląd.

Z kolei stroje wyjazdowe reprezentacji Francji, dzięki klasycznym detalom charakterystycznym dla  francuskiej mody, doskonale oddają naturalny styl i elegancję drużyny.
Wyjazdowa koszulka w kolorze biały posiada na każdym mankiecie siedem cienkich obsydianowych pasków, reprezentujących kultowy francuski styl mariniere. Ponadto kunszt francuskich projektantów dodatkowo odzwierciedla doszyty oddzielnie kołnierzyk, którego krawędzie wzmocniono specjalną taśmą.

W przypadku reprezentacji Francji na wewnętrznej stronie koszulki, na wysokości karku, zostało wyszyte hasło: „Nos differences nous Unissent” („Nasze różnice nas łączą”), które w pełni oddaje wielokulturowość współczesnej Francji.

Spodenki wyjazdowego kompletu są białe i posiadają po bokach charakterystyczny motyw mariniere. Getry – również w kolorze białym – zapewniają zawodnikom większy komfort oraz lepszą ochronę.

Nowe komplety wpisują się w filozofię Nike, która tworzy stroje sportowe, pozwalające uzyskać jak najlepsze rezultaty, przy jednoczesnej minimalizacji wpływu na środowisko naturalne. Materiał wykorzystany w produkcji spodenek został w 100% uzyskany  z powtórnie przetworzonego poliestru, a tkanina koszulki zawiera go niemal w 96%. Każdy zestaw został wykonany z 13 powtórnie przetworzonych plastikowych butelek.

Dodatkowo, materiał, z którego wykonano nowe stroje jest o 23% lżejszy od kompletów przygotowanych cztery lata temu. Zastosowanie technologii Nike Dri-FIT, zwiększającej przepuszczalność powietrza i odprowadzanie potu pomaga utrzymywać optymalną temperaturę ciała zawodnika, zapewniając lepsze niż kiedykolwiek wcześniej chłodzenie. Ponadto, wycięte laserowo otwory wentylacyjne gwarantują miejscowe chłodzenie tam, gdzie sportowcy potrzebują go najbardziej.

Nowa, podwójnie szyta struktura oraz specjalne włókna sprawiają, że koszulka jest o 20% bardziej wytrzymała od poprzedniej, a niewielka domieszka bawełny gwarantuje doskonały komfort i dopasowanie stroju do ciała zawodnika.   

Całość obu zestawów uzupełnia bielizna sportowa: spodenki Nike Pro Combat Hyperstrong oraz koszulka Nike Pro Combat Hypercool 2.0, tworząc kompletny, nowoczesny strój piłkarski. Spodenki Nike Pro Combat Hyperstrong posiadają w pasie i na udach specjalne miękkie wykończenie, gwarantujące dodatkową ochronę w kluczowych obszarach. Siateczkowa tkanina znajdująca się w strefach wymagających dodatkowego chłodzenia zapewnia większą przepuszczalność powietrza, dzięki czemu zawodnicy mogą bez obaw trenować i walczyć o piłkę. Koszulka Nike Pro Combat Hypercool 2.0 gwarantuje odpowiednią wentylację, a materiał odprowadzający pot pozwala sportowcom na utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała i komfortu podczas treningów oraz meczów.     

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: