Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Nowa kolekcja adidas Women jesień/ zima 2012: komfort i styl w jednym

2012-08-23

Trenowanie nigdy nie było tak trendy jak teraz! adidas przygotował nową kolekcję ubrań Women jesień/ zima 2012, które są zarówno profesjonalne, jak i niesamowicie stylowe. Każdej aktywnej dziewczynie pomogą w treningu jednocześnie dając radość, pewność siebie i poczucie kobiecości podczas uprawiania sportu.

Wraz z nową kolekcją uruchomiony zostaje projekt adidas women all sports team. W ten sposób dziewczyny będą dopingowane do aktywności i zachęcone do wspólnego uprawiania sportu.


Nowa kolekcja adidas Women łączy funkcjonalność i komfort, ze stylem i kobiecością. Została zaprojektowana w taki sposób, aby sprostać wymaganiom stawianym odzieży sportowej najwyższej jakości oraz obowiązującym trendom mody. Celem tej koncepcji jest zagwarantowanie aktywnym dziewczynom komfortu podczas uprawiania sportu oraz zwiększenie poczucia własnej atrakcyjności i pewności siebie w trakcie treningu. Kolekcja jest podzielona na konkretne dyscypliny: trening, tenis, outdoor, pływanie i bieganie. Stroje dedykowane dla wybranych dyscyplin zaprojektowano tak, aby łatwo można było je ze sobą łączyć na potrzeby dowolnej aktywności. Na przykład, w kolekcji adidas Women trening, znajdziecie stroje idealnie nadające się do treningów tanecznych.

Wśród gwiazd sportu, które zostały ambasadorkami nowej kolekcji można znaleźć najlepsze atletki z naszej części Europy. Oprócz słowackiej tancerki - Kataríny Štumpfovej, twarzą adidas Women została słynna tenisistka Daniela Hantuchová. Polskę reprezentują kolarka górska Maja Włoszczowska i siatkarka Ania Werblińska. W zespole ambasadorek znalazły się też siatkarki plażowe Markéta Sluková i Kristýna Kolocová oraz pływaczka Zsuzsana Jakabos z Węgier. Wszystkie wymienione sportsmenki wybrane do reprezentowania adidas Women osiągały wybitne rezultaty w swoich dyscyplinach. Z całą pewnością ich dokonania będą inspiracją dla wszystkich kobiet, zupełnie jak nowa kolekcja adidas Women.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: