Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Biegaj naturalnie z MERRELLEM

2013-04-24

Szukasz butów, które dadzą maksimum satysfakcji z biegania? Poszukujesz nowych wrażeń? Wypróbuj buty minimalistyczne – superlekkie, wygodne i elastyczne. Dopasowujące się do Ciebie i Twoich potrzeb. Odkryj przyjemność płynącą z biegania naturalnego z Road Glove 2 marki MERRELL.

Bieganie naturalne to zyskujący ogromną popularność ogólnoświatowy trend polegający na bieganiu boso. Marka MERRELL wychodzi naprzeciwko tej tendencji, wypuszczając na rynek nowy model butów minimalistycznych z linii MERRELL Barefoot. Obuwie tego typu pozwala w pełni cieszyć się korzyściami płynącymi z biegania naturalnego, do których należy między innymi: rozwinięcie i wzmocnienie mięśni stóp oraz poprawienie postawy ciała.

Linia obuwia minimalistycznego MERRELL Barefoot została stworzona z myślą o osobach, które chcą biegać naturalnie, w zgodzie ze swoim ciałem. Zatem głównym zadaniem butów Barefoot jest ochrona przed urazami i obtarciami, a nie izolowanie od ziemi. W butach Road Glove 2 stopy są oddzielone od podłoża jedynie cienką podeszwą zewnętrzną Vibram i czteromilimetrową podeszwą środkową z pianką amortyzującą EVA, co zapewnia optymalny kontakt z nawierzchnią i pozwala czerpać maksymalną przyjemność z biegania.

Podeszwa butów Road Glove 2 wymusza przesunięcie punktu styku stopy z podłożem z pięty na śródstopie, co odpowiada instynktowemu bieganiu na bosaka. W ten sposób stymuluje się i wzmacnia mięśnie nóg i stóp oraz koryguje się postawę podczas biegania. Modele z linii Barefoot są wyposażone we wkładkę antybakteryjną Aegis, zapobiegającą rozwojowi bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach.
Polecane do biegania na twardym podłożu, Road Glove 2 świetnie sprawdzą się na dłuższych dystansach w mieście. Niezwykle lekkie (ważą jedynie 200 g) i elastyczne, nie stanowią zbędnego obciążenia dla stóp, a odblaskowe elementy umieszczone po bokach butów zapewniają lepszą widoczność w słabym świetle. Buty dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: niebiesko-pomarańczowym i czarno-żółtym.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: