Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Ubranie treningowe SAUNA II BODY SCULPTURE

2008-08-04

Firma BACHA SPORT wprowadziła na rynek nowy model UBRANIA TRENINGOWEGO SAUNA II firmy BODY SCULPTURE.

 

Nowe ulepszone ubranie treningowe  SAUNA II BODY SCULPTURE zostało wykonane z najwyższej jakości wytrzymałego i elastycznego materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne i gwarantującego wielokrotne użytkowanie! Ulepszony dres SAUNA II  nie przepuszcza powietrza z zewnątrz, jednocześnie zatrzymując je wewnątrz, co daje „efekt sauny”, a w konsekwencji szybsze spalanie tkanki tłuszczowej.


Dres SAUNA II przeznaczony jest dla osób chcący wzmocnić efekt wykonywanych ćwiczeń, a co za tym idzie szybciej pozbyć się zbędnych kilogramów. Już po 5 minutach treningu (np. bieganie, siłownia lub jakakolwiek inna czynność) dres powoduje znaczne powiększenie temperatury ciała, a w konsekwencji spalanie tkanki tłuszczowej. Sauna II podczas ćwiczeń powoduje 12 krotnie większe spalanie tłuszczu.


Ubranie jest przeznaczone dla osób ćwiczących, ale można go zastosować nawet podczas zwykłego spaceru - efekt pocenia gwarantowany.


Z ubrania treningowego korzystają profesjonalni sportowcy, głównie bokserzy i kulturyści w przypadku gdy muszą zrzucić z siebie szybko zbędne kilogramy. Jest to zatem powszechnie znana metoda szybkiego odchudzania, dostępna dotychczas jedynie dla zawodowców - teraz możesz korzystać z tej metody również TY.


24 MIESIĘCZNA GWARANCJA !!!


więcej informacji: www.sklepfitness.com

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: