Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Nowa sportowa strategia marki Schüco

2015-07-23

Firma Schüco już od lat wspiera rozwój sportu. Teraz aktywność marki w tym zakresie przybrała formę nowego programu Schüco Sports, promującego zrównoważony rozwój oraz aktywność fizyczną wśród pracowników i partnerów firmy.

W ramach programu Schüco Sports firma Schüco łączy producentów, architektów, deweloperów i inwestorów z całego świata w jeden zespół. Każdy biorący udział w programie pracownik i partner marki Schüco staje się automatycznie jej ambasadorem, promując jej naczelne wartości, takie jak odpowiedzialność, partnerstwo, perfekcja oraz zaangażowanie. Atmosfera sportowej rywalizacji i pasji w osiąganiu celu to najlepsza podstawa do pracy nad rozwijaniem wspólnych projektów.

Wszyscy mogą być ambasadorami sportu

Nowa strategia sponsoringu sportu w firmie Schüco opiera się na programach „Ambasador Marki” oraz „Rywalizacja sportowa i sponsoring”. Pierwszy z nich jest skierowany do pracowników, którzy uprawiają zawodowo lub rekreacyjnie jedną z ponad 220 dyscyplin sportowych. Do tej pory przeszło 1200 nowych ambasadorów marki Schüco na całym świecie otrzymało dedykowane poszczególnym dyscyplinom pakiety z akcesoriami sportowymi, oznaczonymi jej logotypem. Firma Schüco organizuje i sponsoruje również wydarzenia sportowe na całym świecie, w których biorą udział pracownicy w jej barwach, a także architekci, producenci oraz deweloperzy związani z marką.

Jako wspólne działanie pod jedną marką strategia Schüco Sports odzwierciedla naszą fascynację sportem. Tworzą się nowe społeczności zebrane wokół wspólnej idei sportu, w ramach których nasi pracownicy mają okazję poznać się na nowo – mówi Andreas Engelhardt, Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu Schüco.

Schüco buduje dom dla sportu
Firma Schüco od lat wspiera sport także dzięki swoim zaawansowanym rozwiązaniom powłok budynków. Dostarcza energooszczędnych produktów takich jak okna, drzwi i fasady do wznoszenia stadionów, aren i hal sportowych dla wszystkich dyscyplin na całym świecie. Sztandarowe przykłady świadczące o zaangażowaniu marki Schüco w rozbudowę infrastruktury sportowej to chociażby BayArena w Leverkusen, Weserstadion w Bremie czy SchücoArena w Bielefeld. To dzięki nowoczesnym rozwiązaniom budowlanym architekci i producenci są w stanie tworzyć obiekty, na których umiejętności sportowe zawodników sięgają szczytów.

- inf. własna

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: