Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Sponsoring

PKN ORLEN z Polskim Związkiem Kolarskim

12-06-2017

12 czerwca PKN ORLEN oficjalnie rozpoczął, obowiązującą do 2020 roku, współpracę w zakresie sponsoringu strategicznego z Polskim Związkiem Kolarskim. Spółka wspierać będzie między innymi zawodników reprezentacji Polski przygotowujących się do Igrzysk XXXII Olimpiady Tokio 2020, a także obejmie kompleksowym sponsoringiem kolarstwo młodzieżowe.
więcej

Business Sport Solutions pozyskało ambasadora projektu \

12-05-2016

Tylko 15% Polaków podejmuje zalecaną przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) dawkę aktywności fizycznej dziennie. Jedną z przyczyn takiego stanu jest brak w dogodnej odległości odpowiedniej infrastruktury, która ułatwi i zachęci Polaków do zdrowego i pełnego ruchu trybu życia.
więcej

Nowa sportowa strategia marki Schüco

23-07-2015

Firma Schüco już od lat wspiera rozwój sportu. Teraz aktywność marki w tym zakresie przybrała formę nowego programu Schüco Sports, promującego zrównoważony rozwój oraz aktywność fizyczną wśród pracowników i partnerów firmy.
więcej

Międzynarodowi operatorzy chcą wspierać polski sport

15-07-2015

Podczas wczorajszego meczu eliminacji do Ligi Mistrzów na bandach reklamowych widzieliśmy logo byłego sponsora strategicznego Lecha Poznań firmy Betclic. W 2009 roku Betclic podpisał z klubem 3-letnią umowę sponsorską, która opiewała na kwotę miliona euro za sezon.
więcej

Thomas Müller w drużynie Webera

27-03-2014

Thomas Muller podpisał kontrakt z marką Weber-Stephen. W Europie będzie twarzą kampanii reklamowej promującej oryginalne amerykańskie grille tej marki. W Polsce 1 kwietnia 2014 rusza piłkarski konkurs Webera.
więcej
Liczba pozycji: 392
 
[1] 2 3 4 ...
  Stron: 79