Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Liga Światowa siatkarzy w HD

2007-05-04

25 maja startuje siatkarska Liga Światowa, którą oglądać będzie można na antenie Polsatu, Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra. Dodatkowo wybrane mecze będą pokazywane w technologii wysokiej rozdzielczości w Polsacie Sport HD.
 
Wszystkie spotkania polskiej reprezentacji, a także półfinały i finał, będą transmitowane w Polsacie, Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra. Dwa ostatnie kanały pokażą poza również niemal wszystkie pozostałe mecze, które rozgrywane będą w ramach Ligi Światowej.

Relacje w Polsacie, Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra rozpoczną się od spotkania Polaków z reprezentacją Chin. Na antenie Polsatu Sport każdą transmisję z meczu Polaków poprzedzi godzinne studio, w którym opinie wymieniać będą fachowcy i znawcy tej dyscypliny sportu.

Najważniejsze spotkania, w tym mecze z udziałem polskiej reprezentacji, w technologii High Definition pokaże kanał Polsat Sport HD, który dostępny będzie na Cyfrowym Polsacie.

Telewizja Polsat podpisała umowę z FIVB dotyczącą relacji z rozgrywek Ligi Światowej na 2 sezony. Stacja ma także prawa do transmisji meczów reprezentacji kobiet i mężczyzn do końca 2008 roku. Polsat podpisał również umowę z Polską Ligą Siatkówki dotyczącą relacji z rozgrywek o Mistrzostwo Polski do 2010 roku.

- www.medialink.pl

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: