Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Marketing i Public Relations

Fitness marketing w internecie – raport z wydatków na reklamę online

07-04-2015

Jak reklamować klub fitness lub siłownię, by precyzyjnie trafiać do grup docelowych? Dlaczego przy planowaniu kampanii online warto zwracać uwagę na trendy sezonowe? Jakie znaczenie dla skuteczności reklamy w wyszukiwarce ma położenie geograficzne klubu? W końcu - co determinuje koszty i efekty takiej kampanii?
więcej

Legia wygrywa biznesowy ranking polskich klubów

01-10-2012

Klub ze stolicy jest też najbardziej medialny w kraju i to on wygrał biznesowy ranking polskich klubów opublikowany w raporcie Ekstraklasa piłkarskiego biznesu, przygotowanym już po raz czwarty przez firmę doradczą Ernst & Young, we współpracy z Ekstraklasą SA.
więcej

Igrzyska promują Wielką Brytanię na arenie międzynarodowej

16-08-2012

35 milionów funtów na promocję, 8600 nieakredytowanych dziennikarzy zarejestrowanych w London Media Centre, ponad 5 milionów użytkowników na Facebooku i Weibo, 200 briefingów prasowych zorganizowanych podczas igrzysk, z udziałem takich gości jak Jamie Oliver, Lennox Lewis czy Boris Becker, ponad 500 dziennikarzy uczestniczących w wyjazdach prasowych do Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Północnej. Narodowa organizacja turystyczna VisitBritain opublikowała wstępne podsumowanie działań promocyjnych w czasie igrzysk olimpijskich w Londynie.
więcej

Kobiece oblicze Euro 2012

19-07-2012

Euro 2012 miało niejedno imię. Oprócz emocji sportowych, Mistrzostwa dostarczyły również wielu okazji do podziwiania urody partnerek gwiazd futbolu. Jak pokazuje analiza „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”, media skupiły sporo uwagi na dziewczynach i żonach piłkarzy, które wraz z zawodnikami przyjechały do Polski.
więcej

Ruszyła kolejna odsłona olimpijskiej kampanii Procter & Gamble

16-07-2012

Rozpoczął się drugi etap kampanii reklamowej Procter & Gamble pokazującej matki i nawiązującej do igrzysk olimpijskich. Akcję koncern przygotował wspólnie z firmami TAG Worldwide i Mediacom.
więcej
Liczba pozycji: 422
 
[1] 2 3 4 ...
  Stron: 85