Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Marketing i Public Relations

Kamil Glik zagra z kolegami w drużynie Kubusia!

06-06-2017

Kamil Glik dołączył do Kamila Grosickiego, Michała Pazdana i Bartosza Kapustki, zostając kolejnym ambasadorem akcji „Rusz się z Kubusiem!”, w ramach której marka zachęca dzieci do podejmowania aktywności fizycznej.
więcej

Polski kibic piłki nożnej w mediach społecznościowych.

23-05-2016

Na kilka dni przed tegorocznym finałem Ligi Mistrzów, który odbędzie się 28 maja w Mediolanie, z udziałem Realu Madryt i Atlético Madryt, MasterCard® zaprezentował wyniki badania The Social Fanalytics Report analizującego aktywność fanów piłki nożnej w mediach społecznościowych w Polsce oraz 15 innych krajach Europy.
więcej

Fitness marketing w internecie – raport z wydatków na reklamę online

07-04-2015

Jak reklamować klub fitness lub siłownię, by precyzyjnie trafiać do grup docelowych? Dlaczego przy planowaniu kampanii online warto zwracać uwagę na trendy sezonowe? Jakie znaczenie dla skuteczności reklamy w wyszukiwarce ma położenie geograficzne klubu? W końcu - co determinuje koszty i efekty takiej kampanii?
więcej

Legia wygrywa biznesowy ranking polskich klubów

01-10-2012

Klub ze stolicy jest też najbardziej medialny w kraju i to on wygrał biznesowy ranking polskich klubów opublikowany w raporcie Ekstraklasa piłkarskiego biznesu, przygotowanym już po raz czwarty przez firmę doradczą Ernst & Young, we współpracy z Ekstraklasą SA.
więcej

Igrzyska promują Wielką Brytanię na arenie międzynarodowej

16-08-2012

35 milionów funtów na promocję, 8600 nieakredytowanych dziennikarzy zarejestrowanych w London Media Centre, ponad 5 milionów użytkowników na Facebooku i Weibo, 200 briefingów prasowych zorganizowanych podczas igrzysk, z udziałem takich gości jak Jamie Oliver, Lennox Lewis czy Boris Becker, ponad 500 dziennikarzy uczestniczących w wyjazdach prasowych do Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Północnej. Narodowa organizacja turystyczna VisitBritain opublikowała wstępne podsumowanie działań promocyjnych w czasie igrzysk olimpijskich w Londynie.
więcej
Liczba pozycji: 424
 
[1] 2 3 4 ...
  Stron: 85