Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

KIELCE SPORT-EXPO - targi dla aktywnych !

2016-02-12

11.02 ruszyła tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT-EXPO. To największa i najważniejsza w tej części Europy impreza skierowana do właścicieli sklepów sportowych, dystrybutorów i producentów sprzętu sportowego i outdoorowego. W imprezie bierze udział 110 wystawców.


Poza prezentacją produktów na przyszły sezon i biznesowymi spotkaniami, targi to także wiele wydarzeń towarzyszących. Każdego dnia uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w dodatkowych eventach, takich jak: szkolenia, prezentacje, panele dyskusyjne, przygotowywane przez organizatorów, wystawców oraz branżowe stowarzyszenia.

Nowością podczas Kielce SPORT-EXPO Salon KIELCE RUN EXPO wraz z towarzyszącym mu I FoRUN Biegowe - sieBIEGA w Targach Kielce. Na specjalnie zaaranżowanej przestrzeni będzie można m.in zaprezentować NOWOSCI z zakresu „running”. Całość pod nazwą FoRUN Biegowe - sieBIEGA w Targach Kielce, skierowana będzie do odbiorców branżowych, a w ostatnim dniu również do klienta ostatecznego.
Oprócz porad oraz spotkań z blogerami i dietetykami będzie możliwość testowania sprzętu do biegania.   Event będzie miał formę kongresu połączonego z wystawą.

Równolegle z Targami KIELCE SPORT-EXPO odbędzie się  kolejna edycja SALONU TURYSTYKI i SPORTÓW WODNYCH, do udziału w którym  zapraszamy firmy posiadające w swojej ofercie sprzęt i akcesoria do pływania, kajaków, łodzi, kanadyjek, pontonów, osprzętu, wyposażenia, odzieżyi  akcesoriów dla miłośników kajakarstwa.

Podczas salonu odbędzie się kolejna edycja Konferencji dotyczącej tematu Zagospodarowania Szlaków Wodnych. Po raz pierwszy swoja ofertę zaprezentują również organizatorzy spływów kajakarskich.

Targi potrwają do 13.02.


- inf własna

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: