Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Inwestycje sportowe

Strefa sportu w Adgar Park West w pobliżu Parku Szczęśliwickiego

08-11-2013

Grupa Adgar, która w czerwcu tego roku kupiła kompleks biurowy zlokalizowany przy Alejach Jerozolimskich 181 w Warszawie, ogłosiła koncepcję jego modernizacji oraz nową nazwę kompleksu – Adgar Park West, odnoszącą się do lokalizacji obiektu w zachodniej części stolicy w pobliżu Parku Szczęśliwickiego.
więcej

Nowe plany dla warszawskiego Służewca

18-03-2013

Totalizator Sportowy planuje duże zmiany na Torze Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu oraz w jego okolicach. Oprócz rewitalizacji obecnie istniejących obiektów planowane jest powstanie nowych.
więcej

Stadiony rosną jak na drożdżach

04-10-2012

W ciągu ostatnich 6 lat wybudowano bądź rozbudowano w Polsce 18 dużych stadionów. Na ich trybunach zasiąść może w komfortowych warunkach ponad 447 tysięcy kibiców.
więcej

Przedsiębiorcy zawiedli się na Euro 2012

11-09-2012

Polscy przedsiębiorcy bardzo nisko oceniają poziom bezpieczeństwa prowadzenia działalności gospodarczej w kraju. W grupie małych i średnich przedsiębiorstw wskaźnik osiągnął najniższy w historii wynik: -4,24 pkt.
więcej

Recepta na rozwój klubu fitness

02-07-2012

Ponad 20-letnia praktyka firmy HES, polskiego producenta  sprzętu siłowego oraz doświadczenie trenerskie Akademii Treningu Profesjonalnego (ATP-Team), stało się początkiem nowego projektu, który jest idealnym rozwiązaniem dla klubów fitness. Efektem współpracy jest innowacyjne klatka multifunkcyjna Functional Rack, zgodna z założeniami metody STreZ (System Treningu Zintegrowanego).
więcej
Liczba pozycji: 190
 
[1] 2 3 4 ...
  Stron: 38