Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Helly Hansen rozpoczyna konkurs pod hasłem Gdzie morze spotyka się z miastem

2016-05-25

Morze spotyka się z miastem wdzierając się w tętniące życiem metropolie poprzez dzikie wybrzeża oraz porty przemysłowe.  Spotkanie trwa już blisko 140 lat i bez wątpienia należy to uczcić. Z tej okazji norweska marka odzieżowa Helly Hansen ogłasza konkurs instagramowy – „Gdzie morze spotyka się z miastem”.

Inspiracją jest nowatorski model  butów żeglarskich  HH5.5 , które zostały zaprojektowane tak, aby doskonale sprawdzały się zarówno na pokładzie jak i na lądzie.

Zapraszamy wszystkich miłośników wody do podzielenia się swoją pasją oraz opowiedzenia co sprawia, że morze jest dla Was ważną częścią życia

Aby wygrać własną parę nowych butów HH 5.5M wystarczy zrobić zdjęcie przedstawiające punkt spotkania morza z Twoim miastem, a następnie opublikować je na instagramie z hashtagiem #HHcatwalk. Nie mieszkasz w pobliżu morza? Nic straconego! Liczymy na Twoją kreatywność  i wyobraźnię.

Konkurs rusza 16 maja i potrwa do 3 czerwca 2016 roku.  Jeżeli szukasz inspiracji zachęcamy do odwiedzenia strony  www.HellyHansen.com/footwear  - zakładka “Where the Sea Meets the City”.

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: