Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

OKNOPLAST – zawodnik z Ligi Mistrzów

10-09-2013

Firma OKNOPLAST, należąca do ścisłej czołówki producentów okien PVC w Europie została właśnie sponsorem 8-krotnego mistrza Niemiec – Borussii Dortmund. To już trzeci gigant piłkarski w drużynie OKNOPLAST. Poza najbardziej polskim z niemieckich klubów grają w niej także Inter Mediolan i Olympique Lyon.
więcej

OKNOPLAST dalej gra z Interem Mediolan

13-05-2013

OKNOPLAST, czołowy producent stolarki PVC w Europie, przedłużył  umowę sponsporingową z Interem Mediolan. Uroczyste podpisanie kontraktu odbyło się 8 maja w Skyboxie OKNOPLAST na Stadionie San-Siro. Firma będzie Top Sponsorem Interu przez kolejne dwa lata, czyli do końca sezonu 2014/2015.
więcej

Sharp sponsorem zawodowej grupy kolarskiej Garmin Sharp

24-04-2013

Firma Sharp została sponsorem zawodowej grupy kolarskiej Garmin Sharp, Mistrzostw Europy w piłce nożnej  U21 UEFA 2013™ oraz UEFA Women’s EURO 2013™.  Sponsoring najważniejszych wydarzeń sportowych jest jednym z globalnych posunięć firmy Sharp, mającym na celu wzmocnienie jej obecności na rynkach poza Japonią – w szczególności w Europie, w której prowadzona jest blisko jedna trzecia zagranicznych przedsięwzięć firmy.
więcej

Adecco oficjalnym partnerem EuroBasket 2013

16-04-2013

Adecco, jedna z wiodących międzynarodowych firm świadczących usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim i doradztwa personalnego, została oficjalnym partnerem w obszarze HR mistrzostw Europy w koszykówce - EuroBasket 2013, które odbędą się we wrześniu br., w Lubljanie na Słowenii.
więcej

„Królewskie” sponsorem Legii Warszawa od 10 lat

27-03-2013

„Królewskie” sponsoruje stołeczny klub piłkarski nieprzerwanie już od dekady. Jako największa marka piwa w Warszawie i okolicach, „Królewskie”  jest na stałe wpisane w obraz stolicy.
więcej
Liczba pozycji: 392
« Poprzednia 
1 [2] 3 4 5 ...
  Stron: 79