Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Sharp sponsorem zawodowej grupy kolarskiej Garmin Sharp

24-04-2013

Firma Sharp została sponsorem zawodowej grupy kolarskiej Garmin Sharp, Mistrzostw Europy w piłce nożnej  U21 UEFA 2013™ oraz UEFA Women’s EURO 2013™.  Sponsoring najważniejszych wydarzeń sportowych jest jednym z globalnych posunięć firmy Sharp, mającym na celu wzmocnienie jej obecności na rynkach poza Japonią – w szczególności w Europie, w której prowadzona jest blisko jedna trzecia zagranicznych przedsięwzięć firmy.
więcej

Adecco oficjalnym partnerem EuroBasket 2013

16-04-2013

Adecco, jedna z wiodących międzynarodowych firm świadczących usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim i doradztwa personalnego, została oficjalnym partnerem w obszarze HR mistrzostw Europy w koszykówce - EuroBasket 2013, które odbędą się we wrześniu br., w Lubljanie na Słowenii.
więcej

„Królewskie” sponsorem Legii Warszawa od 10 lat

27-03-2013

„Królewskie” sponsoruje stołeczny klub piłkarski nieprzerwanie już od dekady. Jako największa marka piwa w Warszawie i okolicach, „Królewskie”  jest na stałe wpisane w obraz stolicy.
więcej

Anna Szafraniec podpisała kontrakt z polską marką rowerową Kross

30-01-2013

Anna Szafraniec, wielokrotna złota medalistka Mistrzostw Polski w cross-country, w sezonie 2013 będzie startować jako reprezentantka zawodowej drużyny kolarstwa górskiego KROSS Racing Team.
więcej

Primera Division. Nowy sponsor na koszulkach Barcelony

19-11-2012

Od nowego sezonu na koszulkach Barcelony będzie widniała nazwa nowego sponsora. Zamiast dotychczasowego napisu Qatar Foundation, znajdzie się na niej Qatar Airways.
więcej
Liczba pozycji: 390
« Poprzednia 
1 [2] 3 4 5 ...
  Stron: 78