Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Garmin zachęca do aktywnego i zdrowego trybu życia

22-08-2012

Jak wynika z przeprowadzonych  przez Eurobarometr badań dotyczących aktywności fizycznej Europejczyków , dla Polaków sport jest mało atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu. Prawie połowa ankietowanych w Polsce w ogóle nie uprawia sportu ani żadnej aktywności fizycznej. Tylko jedna czwarta badanych jest aktywna fizycznie raz w tygodniu lub częściej.

więcej

SPONSOR SPONSOROWI NIERÓWNY

07-08-2012

Podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA Euro 2012 wartość wszystkich ekspozycji sponsorów prezentowanych w telewizji (partnerów z grupy EUROTOP oraz sponsorów krajowych) wyniosła 531,8 mln zł. W grupie TOP znalazło się 10 marek (Adidas, Coca-Cola, Hyundai-Kia, Canon, Orange, Continental, Castrol, Sharp, McDonald’s, Carlsberg).
więcej

adidas wspiera polskich sportowców na igrzyskach w Londynie

26-07-2012

Marcin Lewandowski, Piotr Małachowski i wielu innych reprezentantów Polski skorzysta podczas tegorocznych Igrzysk Olimpijskich ze sprzętu adidas. Stroje adidas najnowszej generacji otrzymali również polscy siatkarze.
więcej

Lech Poznań podpisał nową umowę z nowym sponsorem

26-07-2012

Firma Sokołów, producent mięs i wędlin, po raz kolejny została sponsorem Lecha Poznań. Tak jak w ostatnim sezonie, logo Sokołowa znajdzie się na tylnej części koszulki, pod numerem.
więcej

Kulczyk sponsoruje polskich olimpijczyków

24-07-2012

Kulczyk Investments i Kulczyk Holding zostały strategicznym sponsorem polskiej reprezentacji olimpijskiej. 30 mln zł, jakie przeznaczą na ten cel, to rekordowy sponsoring reprezentacji pod względem zaangażowania finansowego.
więcej
Liczba pozycji: 392
« Poprzednia 
1 2 3 [4] 5 6 7 ...
  Stron: 79