Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Anna Szafraniec podpisała kontrakt z polską marką rowerową Kross

30-01-2013

Anna Szafraniec, wielokrotna złota medalistka Mistrzostw Polski w cross-country, w sezonie 2013 będzie startować jako reprezentantka zawodowej drużyny kolarstwa górskiego KROSS Racing Team.
więcej

Primera Division. Nowy sponsor na koszulkach Barcelony

19-11-2012

Od nowego sezonu na koszulkach Barcelony będzie widniała nazwa nowego sponsora. Zamiast dotychczasowego napisu Qatar Foundation, znajdzie się na niej Qatar Airways.
więcej

Cristiano Ronaldo i jego zadziwiające inwestycje

13-11-2012

Gwiazdor Realu Madryt Cristiano Ronaldo zainwestuje w branży meblarskiej. Portugalski piłkarz wprowadzi na rynek ekskluzywne meble w limitowanej liczbie.
więcej

Sport powinien interesować biznes

12-09-2012

Od tego roku Polski Związek Piłki Siatkowej wspomagać będzie nowy sponsor. Efektem tego jest zmiana nazwy rozgrywek kobiecych. Od tego roku panie będą rywalizowały w Orlen Lidze - przez ostatnie cztery lata była to PlusLiga Kobiet. Patronem rozgrywek drużyn męskich pozostanie Polkomtel - operator sieci Plus. Pierwsza kolejka obu lig zostanie rozegrana 6 października.
więcej

Acer kontynuuje współpracę sponsorską z Marcinem Dołęgą

23-08-2012

Marcin Dołęga - oficjalny ambasador marki Acer - który reprezentował Polskę podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie, potwierdził informację o kontynuacji kariery sportowej. Sztangista ogłasza swój udział w zbliżających się Mistrzostwach Świata i kolejnych zawodach. W związku z tą informacją firma Acer rozszerza dotychczasową współpracę ze sztangistą i deklaruje wsparcie Dołęgi podczas kolejnych startów sportowych.
więcej
Liczba pozycji: 392
« Poprzednia 
1 2 [3] 4 5 6 ...
  Stron: 79