Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Cristiano Ronaldo i jego zadziwiające inwestycje

13-11-2012

Gwiazdor Realu Madryt Cristiano Ronaldo zainwestuje w branży meblarskiej. Portugalski piłkarz wprowadzi na rynek ekskluzywne meble w limitowanej liczbie.
więcej

Sport powinien interesować biznes

12-09-2012

Od tego roku Polski Związek Piłki Siatkowej wspomagać będzie nowy sponsor. Efektem tego jest zmiana nazwy rozgrywek kobiecych. Od tego roku panie będą rywalizowały w Orlen Lidze - przez ostatnie cztery lata była to PlusLiga Kobiet. Patronem rozgrywek drużyn męskich pozostanie Polkomtel - operator sieci Plus. Pierwsza kolejka obu lig zostanie rozegrana 6 października.
więcej

Acer kontynuuje współpracę sponsorską z Marcinem Dołęgą

23-08-2012

Marcin Dołęga - oficjalny ambasador marki Acer - który reprezentował Polskę podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie, potwierdził informację o kontynuacji kariery sportowej. Sztangista ogłasza swój udział w zbliżających się Mistrzostwach Świata i kolejnych zawodach. W związku z tą informacją firma Acer rozszerza dotychczasową współpracę ze sztangistą i deklaruje wsparcie Dołęgi podczas kolejnych startów sportowych.
więcej

Garmin zachęca do aktywnego i zdrowego trybu życia

22-08-2012

Jak wynika z przeprowadzonych  przez Eurobarometr badań dotyczących aktywności fizycznej Europejczyków , dla Polaków sport jest mało atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu. Prawie połowa ankietowanych w Polsce w ogóle nie uprawia sportu ani żadnej aktywności fizycznej. Tylko jedna czwarta badanych jest aktywna fizycznie raz w tygodniu lub częściej.

więcej

SPONSOR SPONSOROWI NIERÓWNY

07-08-2012

Podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA Euro 2012 wartość wszystkich ekspozycji sponsorów prezentowanych w telewizji (partnerów z grupy EUROTOP oraz sponsorów krajowych) wyniosła 531,8 mln zł. W grupie TOP znalazło się 10 marek (Adidas, Coca-Cola, Hyundai-Kia, Canon, Orange, Continental, Castrol, Sharp, McDonald’s, Carlsberg).
więcej
Liczba pozycji: 390
« Poprzednia 
1 2 [3] 4 5 6 ...
  Stron: 78