Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Kobiece oblicze Euro 2012

19-07-2012

Euro 2012 miało niejedno imię. Oprócz emocji sportowych, Mistrzostwa dostarczyły również wielu okazji do podziwiania urody partnerek gwiazd futbolu. Jak pokazuje analiza „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”, media skupiły sporo uwagi na dziewczynach i żonach piłkarzy, które wraz z zawodnikami przyjechały do Polski.
więcej

Ruszyła kolejna odsłona olimpijskiej kampanii Procter & Gamble

16-07-2012

Rozpoczął się drugi etap kampanii reklamowej Procter & Gamble pokazującej matki i nawiązującej do igrzysk olimpijskich. Akcję koncern przygotował wspólnie z firmami TAG Worldwide i Mediacom.
więcej

Nie samym Facebookiem twój klient żyje

12-07-2012

Czy zastanawialiście się kiedyś po co markom obecność na Facebooku? Oczywiście na takie pytanie zawsze sypią się odpowiedzi o dialogu i konieczności bycia tam gdzie klient. To oczywiście prawda, ale czy to wszystko? Czy nie dałoby się wykorzystać tej platformy do tworzenia nie tylko rozpoznawalności marki ale również działań mających bezpośredni wpływ na sprzedaż, do angażowania innych kanałów komunikacji?
więcej

Najbardziej wartościowy siatkarz twarzą marki Monte firmy Zott

11-07-2012

Ruszyła kampania reklamowa marki Monte, której oficjalnym ambasadorem został zawodnik Reprezentacji Polski w Siatkówce - Bartosz Kurek. Bartek wraz ze swoim młodszym bratem Kubą wspólnie wystąpili w spocie reklamowym Zott Monte, którego idea przewodnia brzmi: „Możesz być, kimkolwiek chcesz”.
więcej

Gdańsk dziękuję zagranicznym kibicom za Euro 2012

11-07-2012

Gdańsk przygotował spoty, w których dziękuje kibicom z sześciu krajów za atmosferę stworzoną przez nich podczas Euro 2012. Reklamy przedstawiają fanów z Hiszpanii, Irlandii, Włoch, Chorwacji, Niemiec i Grecji.
więcej
Liczba pozycji: 424
« Poprzednia 
1 [2] 3 4 5 ...
  Stron: 85