Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

INFRASNOW - musisz tam być !

2015-06-17

SB.plSkąd wziął się pomysł na tego typu imprezę przez Targi w Krakowie? 

EW. Dynamiczny rozwój infrastruktury w Polsce wykreował potrzebę stworzenia miejsca, gdzie czołowi przedstawiciele rynku mogliby się spotkać i nie tylko nawiązać kontakty biznesowe, ale także wymienić informacje i doświadczenia. Przybywa ośrodków narciarskich czy obiektów sportów zimowych a na nartach jeździ niemal co piąty Polak. Dlatego w ubiegłym roku zorganizowaliśmy razem z Małopolską Organizacją Turystyczną Targi Winter Travel i INFRASNOW. Ta ostatnia impreza została świetnie przyjęta i postanowiliśmy ją kontynuować.
 

Do kogo adresowana jest impreza?

EW. Targi Wyposażenia Stacji Narciarskich i Ośrodków Sportów Zimowych INFRASNOW dedykowane są  gestorom i właścicielom resortów zimowych. Na Targi zaprosimy polskich i zagranicznych przedstawicieli ośrodków sportów zimowych i stacji narciarskich, parków zimowych, lodowisk, torów saneczkowych, ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów, gmin inwestujących w infrastrukturę zimową, MOSiR’ów, szkół sportów zimowych, wypożyczalni narciarskich, jednostek ratownictwa górskiego, firm i instytucji korzystających z zimowej infrastruktury oraz firm budowlanych.

SB.pl Jaki jest zakres branżowy targów?

EW. Na unikatowym w skali kraju wydarzeniu, jakim są Targi INFRASNOW zostanie zaprezentowany najnowocześniejszy specjalistyczny sprzęt i technologie stosowane w obiektach sportów zimowych. Producenci i dystrybutorzy sprzętu zaprezentują nowe produkty i rozwiązania stosowane m.in. na stokach i stacjach narciarskich, na lodowiskach, w parkach zimowych, na torach saneczkowych, w szkołach sportów zimowych. Do grona wystawców zapraszamy firmy oferujące systemy naśnieżania, oznakowania tras i wyciągów, sprzęt do przygotowania tras narciarskich czy lodowisk, systemy informatyczne, systemy związane z kontrolą dostępu, rozwiązania pomagające w konserwacji sprzętu, a także producentów odzieży, akcesoriów i sprzętu niezbędnego do uprawiania sportów zimowych.

SB.pl Jak  zachęci  Pani potencjalnych wystawców, aby zaprezentowali swoją ofertę w Krakowie. 

EW.Od kilku miesięcy prowadzimy intensywne działania promocyjno-marketingowe. Spotykamy się z przedstawicielami branży, między innymi na zagranicznych wydarzeniach takich jak INTERALPIN w Innsbrucku. Staramy się przekonywać, że Kraków – miasto położone blisko dużych ośrodków sportów zimowych i generalnie chętnie odwiedzane przez turystów biznesowych, to doskonałe miejsce, by spotykać się i rozmawiać o tym, co najbardziej aktualne w branży.

SB.pl Jakie atrakcje czekają na odwiedzających INFRASNOW 2105?


EW. Poza kilkoma znaczącymi wystawcami – udział potwierdziła m.in firma Ice World International, która pojawi się z ofertą przenośnych lodowisk -  przygotowaliśmy bogaty program towarzyszący. Znalazły się w nim warsztaty wokół takich zagadnień, jak m.in.: promocja i marketing w ośrodkach narciarskich (dobre i złe praktyki – doświadczenia szwajcarskiej agencji marketingu zintegrowanego Stampfli), możliwości finansowania inwestycji związanych z infrastrukturą stacji narciarskich z nowych środków unijnych, partnerstwo publiczno-prywatne - schemat realizacji projektów infrastruktury sportowej czy zwiększanie efektywności energetycznej stacji narciarskich. Ponadto gościem specjalnym Targów będzie Sepp Platzgumner, który podzieli się z uczestnikami panelu wiedzą o promocji eventowej w ośrodku narciarskim na przykładzie Polskich Dni organizowanych w Maso Corto w Top Residence Kurz.

SB.pl Jakich Partnerów udało się pozyskać przy organizacji tego projektu?


EW. Targi odbędą się pod honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki. Wspierają nas także doświadczeni partnerzy, tacy jak Małopolska Organizacja Turystyczna oraz portal SportBiznes.pl. Ponadto naszą inicjatywę wspierają: Marek Sowa - Marszałek Województwa Małopolskiego, Jerzy Miller - Wojewoda Małopolski, Jacek Majchrowski - Prezydent Miasta Krakowa, oraz Rafał Szmytke - Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

SB.pl Czego można życzyć Pani i całemu zespołowi Infrasnow 2015?


EW. Życzylibyśmy sobie, aby Targi INFRASNOW każdego roku zyskiwały na znaczeniu i stały się najważniejszym w naszym kraju miejscem spotkań branży. Aby z roku na rok przybywało nam wystawców i uczestników.

- inf własna

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: