Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Kolagenu

10-08-2010

Dlaczego kolagen w tabletkach jest skuteczniejszy niz inne jego odmiany ? Czy kolagen można zażywać z innymi suplementami diety ? Czy kolagen zażywać kobety w ciąży ?
więcej

Rodzimy rynek suplementów diety

23-07-2010

Wysoko przetworzona żywność, używki, pośpiech i stres nie sprzyjają zdrowiu. Optymistyczne jest wzrost  zainteresowanie produktami pochodzenia naturalnego oraz aktywnym i prozdrowotny trybem życia. Zdrowy, piękny wygląd, który bardziej niż kiedykolwiek jest teraz wyznacznikiem statusu społecznego, jest celem coraz większej liczby Polaków.
więcej

Czy środowisko ma wpływ na naszą odporność ? Jak ją wspomagać i bronić się przed pojawiającymi się nowymi zagrożeniami ?

28-06-2010

Kupowane  w pobliskim supermarkecie wysoko przetworzone i naszpikowane konserwantami produkty żywnościowe. Zły sposób odżywiania i niezdrowy tryb życia. Niewielka ilość warzyw i owoców w naszej diecie. Rośliny z coraz mniejszą zawartością Mg, Fe, Cu oraz innych pierwiastków śladowych na skutek chemicznego nawożenia. Zanieczyszczenie środowiska.

więcej

Suplementy diety zawierające kolagen wypierają dziś dostępne na rynku kremy, sera i balsamy, które go dostarczają !

26-05-2010

Działanie powierzchniowe to za mało, aby odbudować strukturę skóry, która z upływem lat traci to białko. Kolagen jako główne tworzywo tkanki łącznej, odpowiada za sprężystość skóry. Przesłanki szybko rozwijającej się dziedziny medycyny, skupionej na zwalczaniu efektów starzenia, mówią o ograniczonym działaniu kremów.
więcej

„5 x dziennie warzywa i owoce”

24-05-2010

Na całym świecie żywieniowcy i lekarze jednogłośnie propagują spożywanie średnio około 600-700 g warzyw i owoców dziennie. Jeśli zaczniesz codziennie jeść świeże warzywa i owoce oraz zrezygnujesz z wysokokalorycznych produktów – zapobiegniesz powstawaniu różnego rodzaju schorzeń, takich jak otyłość, cukrzyca typu 2 czy choroby układu sercowo-naczyniowego.
więcej
Liczba pozycji: 24
« Poprzednia 
1 [2] 3 4 5
  Stron: 5