Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Dieta chroniąca przed słońcem

10-08-2010

Jak zabezpieczyć się przed szkodliwymi skutkami promieniowania UV? Co jeść i czego używać, aby po urlopie nie przybyło nam zmarszczek ? Lato jest ulubioną porą roku większości osób. Możemy wygrzewać się na słońcu, ciesząc widokiem soczystej zieleni. Sielankę mogą zakłócić jednak skutki zbyt długiego eksponowania skóry na promieniowanie słoneczne.

 

 

więcej

Rodzimy rynek suplementów diety

23-07-2010

Wysoko przetworzona żywność, używki, pośpiech i stres nie sprzyjają zdrowiu. Optymistyczne jest wzrost  zainteresowanie produktami pochodzenia naturalnego oraz aktywnym i prozdrowotny trybem życia. Zdrowy, piękny wygląd, który bardziej niż kiedykolwiek jest teraz wyznacznikiem statusu społecznego, jest celem coraz większej liczby Polaków.
więcej

Czy środowisko ma wpływ na naszą odporność ? Jak ją wspomagać i bronić się przed pojawiającymi się nowymi zagrożeniami ?

28-06-2010

Kupowane  w pobliskim supermarkecie wysoko przetworzone i naszpikowane konserwantami produkty żywnościowe. Zły sposób odżywiania i niezdrowy tryb życia. Niewielka ilość warzyw i owoców w naszej diecie. Rośliny z coraz mniejszą zawartością Mg, Fe, Cu oraz innych pierwiastków śladowych na skutek chemicznego nawożenia. Zanieczyszczenie środowiska.

więcej

Suplementy diety zawierające kolagen wypierają dziś dostępne na rynku kremy, sera i balsamy, które go dostarczają !

26-05-2010

Działanie powierzchniowe to za mało, aby odbudować strukturę skóry, która z upływem lat traci to białko. Kolagen jako główne tworzywo tkanki łącznej, odpowiada za sprężystość skóry. Przesłanki szybko rozwijającej się dziedziny medycyny, skupionej na zwalczaniu efektów starzenia, mówią o ograniczonym działaniu kremów.
więcej

„5 x dziennie warzywa i owoce”

24-05-2010

Na całym świecie żywieniowcy i lekarze jednogłośnie propagują spożywanie średnio około 600-700 g warzyw i owoców dziennie. Jeśli zaczniesz codziennie jeść świeże warzywa i owoce oraz zrezygnujesz z wysokokalorycznych produktów – zapobiegniesz powstawaniu różnego rodzaju schorzeń, takich jak otyłość, cukrzyca typu 2 czy choroby układu sercowo-naczyniowego.
więcej
Liczba pozycji: 24
« Poprzednia 
1 [2] 3 4 5
  Stron: 5