Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Przegląd metod oceny składu ciała

10-04-2010

Każdy profesjonalista zajmujący się medycyną sportową czy też osobami redukującymi masę ciała wie, że obliczenie wskaźnika BMI (z ang. Body Mass Index) nie wystarcza w ocenie zawartości tkanki tłuszczowej czy masy mięśniowej.
więcej

Dieta na wiosenne przesilenie

10-04-2010

Przesilenie wiosenne, jak i poprzedzająca je zima to okres bardzo trudny dla ustroju człowieka. Niesprzyjające warunki atmosferyczne, niskie temperatury, brak promieni słonecznych, częste opady i wiatr przyczyniają się do osłabienia ludzkiego organizmu.
więcej

Centrum Medyczne VIMED – zadba o Twoje zdrowie, sprawność i urodę.

30-03-2010

CM VIMED to pierwszy w Polsce ośrodek wczesnej profilaktyki zdrowotnej, oparty na idei optymalnego dostosowania diety pacjenta do jego indywidualnego genotypu. Nowoczesną diagnostykę, tysiącletnie doświadczenia medycyny naturalnej, osiągnięcia medycyny akademickiej oraz najnowszą wiedzę z zakresu dietetyki połączyliśmy z najnowocześniejszymi urządzeniami zabiegowymi.
więcej

Jak radzić sobie z bólem powysiłkowym ?

22-03-2010

Ból mięśni jest czynnikiem, z którym muszą sobie radzić wszyscy sportowcy. Zwiększająca się świadomość możliwości, jakie daje medycyna naturalna, zaczyna jednak zmieniać sposób w jaki trenują.

więcej

Co jest zgłoszenie użycia substancji zabronionej ?

20-03-2010

Przyjmuje się, że niektóre substancje umieszczone na Liście zabronionej są używane do leczenia chorób oraz kontuzji często spotykanych wśród sportowców. Dla celów monitorowania, substancje - dla których nie jest zabroniona dana droga podawania, powinny być zgłaszane.

więcej
Liczba pozycji: 25
« Poprzednia 
1 2 3 [4] 5
  Stron: 5