Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Dieta na wiosenne przesilenie

10-04-2010

Przesilenie wiosenne, jak i poprzedzająca je zima to okres bardzo trudny dla ustroju człowieka. Niesprzyjające warunki atmosferyczne, niskie temperatury, brak promieni słonecznych, częste opady i wiatr przyczyniają się do osłabienia ludzkiego organizmu.
więcej

Centrum Medyczne VIMED – zadba o Twoje zdrowie, sprawność i urodę.

30-03-2010

CM VIMED to pierwszy w Polsce ośrodek wczesnej profilaktyki zdrowotnej, oparty na idei optymalnego dostosowania diety pacjenta do jego indywidualnego genotypu. Nowoczesną diagnostykę, tysiącletnie doświadczenia medycyny naturalnej, osiągnięcia medycyny akademickiej oraz najnowszą wiedzę z zakresu dietetyki połączyliśmy z najnowocześniejszymi urządzeniami zabiegowymi.
więcej

Jak radzić sobie z bólem powysiłkowym ?

22-03-2010

Ból mięśni jest czynnikiem, z którym muszą sobie radzić wszyscy sportowcy. Zwiększająca się świadomość możliwości, jakie daje medycyna naturalna, zaczyna jednak zmieniać sposób w jaki trenują.

więcej

Jak powinien postępować sportowiec chory na astmę oskrzelową ?

20-03-2010

Światowa Organizacja Antydopingowa (WADA) zezwala sportowcom chorym na astmę oskrzelową, którzy przedstawią wymaganą dokumentację medyczną, na stosowanie leków z tych grup w postaci wziewnej.

więcej

Co to jest TUE wyłączenie dla celów terapeutycznych ?

20-03-2010

Wyłączenie dla celów terapeutycznych (TUE – Therapeutic Use Exemption) jest to prawo do używania przez sportowca substancji zabronionej lub metody zabronionej umieszczonych na Liście substancji i metod zabronionych.

więcej
Liczba pozycji: 24
« Poprzednia 
1 2 3 [4] 5
  Stron: 5