Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

„5 x dziennie warzywa i owoce”

24-05-2010

Na całym świecie żywieniowcy i lekarze jednogłośnie propagują spożywanie średnio około 600-700 g warzyw i owoców dziennie. Jeśli zaczniesz codziennie jeść świeże warzywa i owoce oraz zrezygnujesz z wysokokalorycznych produktów – zapobiegniesz powstawaniu różnego rodzaju schorzeń, takich jak otyłość, cukrzyca typu 2 czy choroby układu sercowo-naczyniowego.
więcej

Suplement diety - kto go potrzebuje i dlaczego ?

23-05-2010

Optymalna dieta powinna być oparta na pełnowartościowych produktach bogatych w witaminy oraz związki mineralne i dostarczać organizmowi wszystkich niezbędnych do funkcjonowania składników. Niestety tak się nie dzieje. Po to, aby zniwelować niedobory substancji odżywczych powinniśmy stosować właśnie suplementy diety, które ich dostarczają.

więcej

Chcesz schudnąć? Postaw na styl i technologię!

29-04-2010

Odchudzasz się ? Chcesz odzyskać formę ?
Trening cardio pozwali spalić tkankę tłuszczową i wzmocnić wydajność pracy serca i płuc !!! Orbitrek i rower treningowy pomogą Ci osiągnąć Sukces !!! Siłownia bez wychodzenia z domu ...

więcej

Przegląd metod oceny składu ciała

10-04-2010

Każdy profesjonalista zajmujący się medycyną sportową czy też osobami redukującymi masę ciała wie, że obliczenie wskaźnika BMI (z ang. Body Mass Index) nie wystarcza w ocenie zawartości tkanki tłuszczowej czy masy mięśniowej.
więcej

Znaczenie suplementacji wapniowej oraz aktywności ruchowej w zapobieganiu osteoporozy

10-04-2010

Osteoporoza jest chorobą cywilizacyjną. Występowała zanim nasza cywilizacja osiągnęła wysoki poziom rozwoju. Postęp cywilizacyjny spowodował nawarstwienie się czynników mających bezpośredni wpływ na kondycję organizmu przeciętnego człowieka, w tym także na stan naszego układu kostnego.
więcej
Liczba pozycji: 25
« Poprzednia 
1 2 [3] 4 5
  Stron: 5