Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

16 internetowych kanałów z Igrzyskami od TVP

2012-07-25

16 równoległych kanałów i ponad 2 tys. godz. transmisji to internetowa oferta TVP na Igrzyska Olimpijskie w Londynie. Serwis londyn2012.tvp.pl dostępny będzie dla użytkowników komputerów, tabletów, smartfonów i w ramach aplikacji Smart TV.

Pierwsze transmisje z Londynu w internecie pojawią się już w środę 25 lipca br., gdy ruszają rozgrywki olimpijskiego turnieju piłkarskiego. W serwisie znajdą się materiały wideo, transmisje, wiadomości oraz galerie zdjęć dotyczące 36 dyscyplin. Użytkownicy portalu i aplikacji będą mogli dowolnie wybierać, którą z konkurencji chcą oglądać w danym czasie, a następnie obejrzeć wszystkie retransmisje, skróty i klipy w formie na żądanie. W serwisie udostępnione zostaną też transmisje z anten nadających olimpijskie programy oraz wszystkie relacje ekip reporterskich Telewizji Polskiej.

W portalu londyn2012.tvp.pl kibice zobaczą również specjalne materiały archiwalne, prezentujące najważniejsze wydarzenia z historii polskiego i światowego sportu oraz multimedialną encyklopedię dyscyplin olimpijskich, prezentującą zasady wszystkich konkurencji. W serwisie znajdą się również oficjalne wyniki olimpijskich konkurencji, informacje, blogi komentatorów, a także oficjalna olimpijska mini-gra. Portal będzie obsługiwany przez zespół mediów interaktywnych TVP Sport.
 
Igrzyska Olimpijskie w Londynie w tradycyjnej telewizji oglądać będzie można na antenach TVP1, TVP 2, TVP Info, TVP Sport i TVP HD. Łącznie znajdzie się tam 750 godzin transmisji.

- wirtualnemedia

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: