Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Bundesliga otwiera swój kanał na YouTube

2013-10-01

Lewandowski, Błaszczykowski, Ribery i Schweinsteiger jeszcze bliżej swoich fanów. Najlepsze momenty kolejki, piękne bramki i śmieszne filmy. Bez względu na to, czy jesteś kibicem Roberta Lewandowskiego, Kuby Błaszczykowskiego, Francka Ribery’ego lub Bastiana Schweinsteigera - gwiazdy Bundesligi będą od teraz na wyciągnięcie ręki.

To wszystko dzięki uruchomieniu oficjalnego kanału ligi niemieckiej na YouTube www.youtube.com/bundesliga. Bundesligę można już oglądać we wszystkich 209 krajach członkowskich FIFA. Nowy kanał YouTube jest uzupełnia dotychczasową obecność ligi niemieckiej w polskich mediach – m.in. oficjalną stronę internetową bundesliga.com/pl, tworzoną z zapałem przez polską redakcję.

„Bundesligę uważam za jedną z najlepszych lig europejskich. Każdy mecz to dla mnie nowe wyzwanie, ponieważ poziom piłkarski drużyn jest bardzo wysoki. Teraz, najlepsze fragmenty z boiska będzie można zobaczyć na kanale Bundesligi na YouTube, co jest doskonałą wiadomością” -  mówi Kuba Błaszczykowski, gracz ofensywny Borussii Dortmund i zawodnik Piłkarskiej Reprezentacji Polski.

Nowe filmy z komentarzem w języku angielskim będzie tworzyć stały zespół redakcyjny. Co więcej, na kanale pojawi się także około 20 materiałów tygodniowo przygotowanych specjalnie z myślą o fanach ligi niemieckiej z różnych krajów. Od pięciu najpiękniejszych bramek kolejki po filmy archiwalne - oficjalny kanał Bundesligi na YouTube pokaże najlepsze fragmenty z boiska, obszerne filmy o gwiazdach niemieckiego i światowego futbolu oraz najważniejsze momenty z pełnej emocji historii Bundesligi.

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: